İzi İngilizce Kutu

METOT

Kolay İngilizce Metodu

İşitsel hafızanızı kullanacağınız interaktif konu anlatımlı İngilizce dersleri, her ders sonunda görsel hafızanızı kullanacağınız İngilizce testleri ve 7/24 destek ile 100 günde İngilizce konuşabilirsiniz.

DUYARAK ÖĞRENME VE HAFIZA TEKNİĞİ

İzi İngilizce, işitsel öğrenme ve hafıza tekniği üzerine yapılandırılmış bir programdır. Derslerdeki diyalogları önce bütün olarak ve ders boyunca da parça parça dinler, çok çeşitli örnekler duyar ve derslere aktif olarak katılırsınız. Zamanlaması planlanmış tekrarlar sayesinde kalıpları ve farklı cümleleri kalıcı olarak öğrenir ve konuşabilirsiniz

GÖREREK ÖĞRENME

Her dersin sonunda o derse ait on sorudan oluşan bir test yaparsınız. Testin sonunda doğru ve yanlış cevaplarınızı görür yanlış yaptığınız sorulardaki konulara göre ilgili kısımları tekrar edebilirsiniz. Testler web tabanlıdır, yani testleri yapabilmek için internet bağlantınız olması gereklidir.

CANLI DESTEK İLE SORULARINIZA ANINDA YANIT

Web sitemiz üzerinden bize 7 gün 24 saat boyunca erişebilir ve sorularınızı sorabilirsiniz. Sorularınız İngilizce öğretmenlerimiz tarafından cevaplanır.

İZİ İNGİLİZCE KİTAPÇIĞI

Program ile birlikte 60 sayfalık bir fihristin de sahibi olursunuz. Programdaki bütün önemli konu başlıklarını görebileceğiniz bu liste sayesinde tekrarlamak istediğiniz konuyu seçrek dilediğiniz zaman ilgili dersi dinleyebilirsiniz. İngilizce'de en çok kullanılan 1500 kelime ve 1000 deyişi de bu kitapçıkta görebilirsiniz.

GRAMER ANLATIMI

Öğrendiklerinize ait gramer kuralları işitsel dersler boyunca size hatırlatılır.