ÖN BİLGİLENDİRME FORMU

Bu Ön Bilgilendirme Formu, İzi Medya Teknolojileri Ticaret Anonim Şirketi’nin (“İZİ”); aşağıda bilgileri verilen MÜŞTERİ’ye satışını yapacağı mal ve hizmetlere ilişkin bilgileri, ödeme koşullarını ve kurulacak mesafeli sözleşmeye ilişkin diğer esaslı unsurlar ile 6502 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun ve Mesafeli Sözleşmelere Dair Yönetmelik kapsamındaki yükümlülükleri içeren ön bilgilendirme formudur.
MÜŞTERİ’nin Tüketici tanımına girmemesi halinde, cayma hakkı başta olmak üzere Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun hükümleri geçerli olmayacak, Türk Ticaret Kanunu ve Borçlar Kanunu hükümleri uygulanacaktır.
Onsekiz (18) yaşından küçükler ve hukuken kısıtlı kişiler, Websitesinden alışveriş yapamaz.

SATICI (İZİ): İzi Medya Teknolojileri Ticaret Anonim Şirketi
Atatürk Bulvarı Işık Plaza D:8 Ataşehir İstanbul/Türkiye
E-posta: bilgi@izi.com.tr
MÜŞTERİ                  Ad Soyad

SÖZLEŞME KONUSU MAL VE/VEYA HİZMET

İzi İngilizce Programı

100 adet audio formatında İngilizce dersi, 100 adet web tabanlı İngilizce test, bir adet fihristten oluşan bir İngilizce eğitim setidir.

Ürün ve/veya Hizmetlere ilişkin detaylı açıklama, içerik, adet bilgisi ve diğer koşullar, www.izi.com.tr (“Websitesi”) adresinde belirtilmiştir.

İZİ, Mal ve/veya Hizmetlerin satışını durdurma veya satış koşullarını, içeriğini, fiyatını değiştirme hakkını saklı tutar. Mal ve/veya Hizmetlere ilişkin tüm güncel koşullar için www.izi.com.tr adresine bakılmalıdır. Bu Ön Bilgilendirme formunda belirtilen Ürün ve/veya Hizmetle ilgili fiyat dahil tüm koşullar, yalnızca bu Ön Bilgilendirme Formunun oluşturulduğu gün için geçerlidir.

Promosyon uygulamaları, www.izi.com.tr adresinde belirtilen tarihler arasında ve koşullara tabi olarak geçerlidir. İZİ’nin promosyon, indirim ve benzeri uygulamaları önceden haber vermeksizin durdurma, kaldırma, değiştirme hakkı saklıdır.

HİZMET/ÜRÜN BEDELİ VE ÖDEME KOŞULLARI

Mal veya Hizmet Bedeli (KDV dahil) : 49 TL (web), 99 TL (fiziksel)

Ürünler/Mallar, MÜŞTERİ tarafından 1. maddede belirtilen adres ve irtibat kişisine, MÜŞTERİ tarafından siparişin verilmesi ve Mesafeli Satış Sözleşmesinin akdedilmesinden itibaren 30 gün içerisinde teslim edilecektir. MÜŞTERİ tarafından bildirilen ve aşağıda belirtilen kişilerin, teslimatı kabul etmemesinden İZİ sorumlu tutulamaz ve bu nedenle İZİ’den herhangi bir zarar, ziyan talebinde bulunulamaz. Teslim süresi önceden MÜŞTERİ’ye bildirilerek on (10) gün uzatılabilir.

İZİ’den satın alınan ürün ve hizmetlerle birlikte sağlanan promosyon/aksesuar ve benzeri ürünler için; ilgili ürünlere üretici/ithalatçı ve sağlayıcı firmalarının verdiği garantiler geçerlidir. İZİ dışındaki üretici/ithalatçı firmalar tarafından verilen bu tip garantiler için Garanti süresi, üretici/ithalatçı ve sağlayıcının tanımış olduğu süreyle sınırlıdır. Üçüncü şahıs üretici/ithalatçı/tedarikçilere ait garanti koşullarının tespiti için ürünle birlikte sunulan varsa garanti belgesi, tanıtma kılavuzu ya da ürün broşürleri dikkatlice incelenmelidir. Eğer varsa garanti kapsamında ortaya çıkabilecek arızalar için ilgili üretici/ithalatçı ya da sağlayıcı firmalara başvurulmalıdır. İZİ’nin bu kapsamda herhangi bir yükümlülüğü bulunmamaktadır.